سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه (/showthread.php?tid=13506)

صفحه ها: 1 2 3

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - داود قاسمی - 02-19-2020 07:21 PM

(07-21-2015 03:34 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  من 1 پیشنهاد دارم که قبلا به خودم شده ولی هزینه راه اندازی تولیدی رو نداریم و فعلا پخش عمده داریم
ما لباس زیر ترک رو مستقیم از کارخونه دار میخریم ( رقیبامون از نمایندگی بازارشون میخرن بنابر این ما 50% سودمون بیشتر از اونهاست) و تو بازار تهران پخش میکنیم

خیلی کارخونه دارهای ترک دوست دارن بجای جنس دوخته شده به تولیدی ایرانی، پارچه ی برش خرده با کش و یراق و همه چیشو بفروشند - چون اونجا برشها با دستگاه لیزر و به تعداد خیلی زیاده و ارزون - ولی هزینه دوخت و خیاط و کارگر بسیار از اینجا گرون تره ( 1 پادوی دم در مغازه اونجا لاقل ماهی 1،200،000 تومان ما درآمد داره)

شما میتونید با کارخونه ها چنین رایزنی کنید - حالا 1 برند ایرانی در حد کیفیت ترک میزنید و با قیمت تمام شده ی پایینتر بازاریابی میکنید - کافیه قبل از شروع تعداد محدودی رو بیارید و بدوزید (مثلا 1000تا) و بازاریابی کنید بازار دستتون اومدو سفارش گرفتید - تولیدی رو راه بندازیدو تقاضای جنس کنید

سلام ممنون از شما، میشه آدر
سه خودتون رو بدین حضوری خدمت برسیم

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - داود قاسمی - 02-19-2020 07:23 PM

(07-21-2015 03:34 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  من 1 پیشنهاد دارم که قبلا به خودم شده ولی هزینه راه اندازی تولیدی رو نداریم و فعلا پخش عمده داریم
ما لباس زیر ترک رو مستقیم از کارخونه دار میخریم ( رقیبامون از نمایندگی بازارشون میخرن بنابر این ما 50% سودمون بیشتر از اونهاست) و تو بازار تهران پخش میکنیم

خیلی کارخونه دارهای ترک دوست دارن بجای جنس دوخته شده به تولیدی ایرانی، پارچه ی برش خرده با کش و یراق و همه چیشو بفروشند - چون اونجا برشها با دستگاه لیزر و به تعداد خیلی زیاده و ارزون - ولی هزینه دوخت و خیاط و کارگر بسیار از اینجا گرون تره ( 1 پادوی دم در مغازه اونجا لاقل ماهی 1،200،000 تومان ما درآمد داره)

شما میتونید با کارخونه ها چنین رایزنی کنید - حالا 1 برند ایرانی در حد کیفیت ترک میزنید و با قیمت تمام شده ی پایینتر بازاریابی میکنید - کافیه قبل از شروع تعداد محدودی رو بیارید و بدوزید (مثلا 1000تا) و بازاریابی کنید بازار دستتون اومدو سفارش گرفتید - تولیدی رو راه بندازیدو تقاضای جنس کنید

[size=medium]
سلام ممنون از شما، میشه آدرسه خودتون رو بدین حضوری خدمت برسیم

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - وحيده - 05-10-2020 05:05 PM

سلام وقتتون بخیر دوستان ممنون میشم اگرتجربه ای درزمینه ی فروش گسترده لباس زیردارید راهنماییم کنید

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - وحيده - 05-11-2020 12:14 AM

(05-10-2020 05:05 PM)وحيده نوشته شده توسط:  سلام وقتتون بخیر دوستان ممنون میشم اگرتجربه ای درزمینه ی فروش گسترده لباس زیردارید راهنماییم کنید

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - ehsanaz - 06-25-2021 11:36 AM

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - ehsanaz - 06-25-2021 11:41 AM

کد:
[quote][quote='tan-graphic' pid='154454' dateline='1437476687']
من 1 پیشنهاد دارم که قبلا به خودم شده ولی هزینه راه اندازی تولیدی رو نداریم و فعلا پخش عمده داریم

[/quote]
میشه بیشتر راهنمایی کنید
چطوری با این کارخونه ها در ارتباط باشیم؟![/quote]

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - vahidkaronline - 01-16-2022 03:22 PM

(06-15-2015 11:00 AM)محمد-طاها نوشته شده توسط:  با سلام
دوستای گلم و اساتید بزرگوارم
من به کار تولیدی خیلی علاقه دارم و یکمی هم دربارش تحقیق کردم
فقط از دوستان میخوام اگه درباره تولیدی لباس زیر یا مانتو اطلاعاتی دارن بهم کمک کنن
و از دوستان و اساتید عاجزانه درخواست دارم ماهی گیری رو در این مورد یادم بدبد

برای شروع کسب و کارتون توحوزه پوشاک زیر زنانه باید :

1- یک مغازه با توجه به بودجه تون توی یک منطقه پررفت و آمد اجاره کنید.

2- بهتره ریسک نکنید و از برندهای شناخته شده استفاده کنید.

3- از ویزیتورهای شرکت های پخش بخواهید، محصولات پرفروش را به شما معرفی کنند.

4- برای شروع ابدا مغازه بزرگتر از بودجه خود کرایه نکنید.

5- میتونید به صورت چکی خرید کنید تا با فروش اجناس چک پاس شود.

RE: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه - sharrgh - 11-21-2023 01:56 PM

شرق کارش رو نزدیک به 20 ساله شروع کرده و گستره ی محصولی خودش رو تا1000 محصول رسونده و فقط هم برای فروش لباس زیر زنانه و لباس زیر مردانه.