سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - اقاي ايـــده - 03-26-2012 01:37 AM

فرهاد جان به انجمن خودتان خوش امديد.
اميدوارم كه با ورودتا به انجمن درهاي موفقيت بيشتر از گذشته بر روي شما باز شود.
و در انجمن همراه ديگر عزيزان لحظات خوب و سراسر از شادي را سپري كنيد.
موفق باشيد

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهدی گل محمدی - 03-26-2012 11:58 AM

(03-24-2012 12:50 AM)goldmen نوشته شده توسط:  اقاي كرمي واقاي گل محمدي يك پيشنهاد به شما دوتا ميكنم
اينجوركه بوش مياد اقاي كرمي شاگرد اقاي گل محمدي هست

شاگردي كه نتونه از استادش جلو بزنه استاد تو كارش ضعيف كار كرده

شروع كنيد

نه آقای گلدمن آقا سعید سرور ماست.اینطوری نیست.
آقا سعید کارو کامل بلده.ولی چون یه مقدار درگیر مسایل کنکور هست نمیتونه کار کنه.ان شالله از تابستون همکاریهای ما آغاز میشه.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - zoofanoon - 03-27-2012 08:52 PM

سلام؛ من احمد قاصدي دبير باز نشسته آموزش و پرورش هستم .
دو هفته اي است كه با اين سايت آشنا شدم ؛ يكي از بهترين سايتهايي است كه ديدم ؛ به گردانندگان سايت از ته دل تبريك ميگويم ؛ اعضاي سايت اينقدر صادقانه نظرات شان را اعلان ميكنند و اعتماد ويژه اي را در اين سايت مي بينم ؛ پيشنهادي داشتم و آن اينكه دوستان اگر ايده اي دارند كه بتوان از طريق اخذ نمايندگي در تمام شهر هاي ايران با آن كسب در آمد كرد ضمن گذاشتن ايده شان در سايت از طريق ايميل زير بابنده در ميان بگذارند ؛ به اميد آنكه باهم همكاري صميمانه اي داشته باشيم. 90/1/7
Ahmad_ gh37@yahoo.com

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 03-27-2012 09:44 PM

(03-27-2012 08:52 PM)zooranoon نوشته شده توسط:  سلام؛ من احمد قاصدي دبير باز نشسته آموزش و پرورش هستم .
دو هفته اي است كه با اين سايت آشنا شدم ؛ يكي از بهترين سايتهايي است كه ديدم ؛ به گردانندگان سايت از ته دل تبريك ميگويم ؛ اعضاي سايت اينقدر صادقانه نظرات شان را اعلان ميكنند و اعتماد ويژه اي را در اين سايت مي بينم ؛ پيشنهادي داشتم و آن اينكه دوستان اگر ايده اي دارند كه بتوان از طريق اخذ نمايندگي در تمام شهر هاي ايران با آن كسب در آمد كرد ضمن گذاشتن ايده شان در سايت از طريق ايميل زير بابنده در ميان بگذارند ؛ به اميد آنكه باهم همكاري صميمانه اي داشته باشيم. 90/1/7
Ahmad_ gh37@yahoo.com

سلام جناب قاصدی عزیز
خوشحالیم که شما را در کنار خود داریم، بسیار علاقمندیم که افتخار داده و ما را از تجربیات خوبتان بی نصیب نگذارید.
با تشکر و آرزوی موفقیت

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 03-27-2012 09:46 PM

(03-23-2012 04:31 PM)siros نوشته شده توسط:  سلام ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز امیدوارم تمام اعضا محترم این سایت موفق و سلامت باشند . من سیروس هستم چند دقیقه پیش با این سایت آشنا شدم و عضو شدم . از اینکه میبینم که در کمال احترام و متانت به هم کمک میکنید لذت میبرم . من در استان خوزستان تاسیسات گاز مایع دارم و چند نفری نیروی کار جوان در این تاسیسات مشغول بکار هستند از اینکه توانستم با هزاران مشکل این تاسیسات را راه اندازی کنم و چند نفر از همشهریانم را مشغول بکار کنم خیلی خوشحالم . قص دارم طرح دیگری اجرا کنم ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم . امیدوارم دوستان جدیدم در این سایت چند پیشنهاد خوب به من بدهند . متشکرم.

سلام سیروس جان
ورود شما را به انجمن خودتان تبریک عرض میکنیم و شادمانیم از حضور گرمتان.
امیدواریم همیشه و همه جا موفق و خوشبخت باشید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - IT Engineer - 04-04-2012 12:11 AM

سلام دوستان گرامي،
بنده نعمتي هستم از استان مازندران، شهرستان بابل.
حدود 22 سال سن دارم و اگه خدا بخواد دانشجوي ترم آخر كارشناسي، رشته مهندسي فناوري اطلاعات.
در زمينه هاي مختلفي تحقيق علمي و كار عملي انجام داده ام، حدود 8 سال ميشه كه فعاليت هاي كامپيوتري و اينترنتي خودم رو شروع كردم، در زمينه هاي مختلف مرتبط با رشته ام، از جمله طراحي و پياده سازي شبكه هاي كامپيوتري، تجارت الكترونيك، ثبت دامنه و وب هاستينگ، راه اندازي سايت هاي اينترنتي و ... .
و در كنار اين فعاليت ها، به عنوان مشاور راهبردها و راهكارهاي IT با يك شركت و يك موسسه همكاري ميكنم. خرده كارهاي ديگه هم كنارش هست. تدريس هم گاهي اوقات.
اميدوارم در حد توان و دانشم بتونم راهنماي دوستان پر انرژي و مثبت انديش اين سايت (انشالله ميلياردرهاي آينده) باشم و از گنجينه دانش دوستان نيز استفاده مفيدي بكنم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - goldmen - 04-04-2012 12:22 AM

(04-04-2012 12:11 AM)IT Engineer نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامي،
حدود 22 سال سن دارم و اگه خدا بخواد دانشجوي ترم آخر كارشناسي، رشته مهندسي فناوري اطلاعات.
در زمينه هاي مختلفي تحقيق علمي و كار عملي انجام داده ام، حدود 8 سال ميشه كه فعاليت هاي كامپيوتري و اينترنتي خودم رو شروع كردم، در زمينه هاي مختلف مرتبط با رشته ام، از جمله طراحي و پياده سازي شبكه هاي كامپيوتري، تجارت الكترونيك، ثبت دامنه و وب هاستينگ، راه اندازي سايت هاي اينترنتي و ... .
و در كنار اين فعاليت ها، به عنوان مشاور راهبردها و راهكارهاي IT با يك شركت و يك موسسه همكاري ميكنم. خرده كارهاي ديگه هم كنارش هست. تدريس هم گاهي اوقات.
اميدوارم در حد توان و دانشم بتونم راهنماي دوستان پر انرژي و مثبت انديش اين سايت (انشالله ميلياردرهاي آينده) باشم و از گنجينه دانش دوستان نيز استفاده مفيدي بكنم.

اقاي نعمتي ورود شما به انجمن تبريك عرض مينمايم
واميدوارم هميشه در همه مراحل زندگيت موفق وسربلند باشي
و ما اماده هستيم تا ازتجربيات گرانبهاي شما كمي رافرابگيريمSmile

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - IT Engineer - 04-04-2012 01:48 AM

(04-04-2012 12:22 AM)goldmen نوشته شده توسط:  اقاي نعمتي ورود شما به انجمن تبريك عرض مينمايم
واميدوارم هميشه در همه مراحل زندگيت موفق وسربلند باشي
و ما اماده هستيم تا ازتجربيات گرانبهاي شما كمي رافرابگيريمSmile

بسيار متشكرم دوست عزيز.
من هم براي شما و ساير دوستان آرزوي موفقيت، سربلندي و سلامتي رو دارم.
خوشحال ميشم اگه كمكي ازم براومد، در خدمت دوستان باشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ترنم - 04-04-2012 08:14 AM

سلام ترنم رسولی هستم مهندس معماری .کارمندم و یک میلیاردرم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 04-04-2012 08:22 AM

(04-04-2012 12:11 AM)IT Engineer نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامي،

سلام جناب نعمتی عزیز
ورو شما را به انجمن خودتان تبریک عرض میکنم.
امیدوارم در کنار هم لحظات خوب و پر از موفقیت را در پیش داشته باشیم.