سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ناآگاه - 09-26-2016 03:48 AM

سلام
امین هستم کامپیوتر خواندم برنامه نویسی یادم رفته تجربه مدیریت چند تا تولیدی دارم اما برای کسی کار میکردم 33 ساله در حال حاضر بیکار اندکی سرمایه دارم می خواهم به صنعن و تولید برگردم ولی اول تجارت و بازرگانی و هنر فروش بیاموزم کلی ایده و طرح دارم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - abedbaloch - 10-04-2016 04:38 PM

عابد هستم 23 سال
بچه جنوب هستم از چهارده سالگي مشغول بكار هستم و همين يه جورايي باعث شد از بزرگترين علاقه زندگيم يني دانشگاه رفتن جا بمونم . دبيرستان نمونه دولتي درس خوندم دوران راهنماهييم هميشه شاگرد اول مدرسه بودم . همين هفت هشت ماه پيش اولين شغل خود خودمو شروع كردم كه يه ماه پيش بسته شد 15 ميليون تومن ضرر كردم كه الان دنبال از صفر شروع كردنم
خدا بزرگه . لاحول و لا قوه الا بالله علي العظيم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Alijentelman - 11-23-2016 08:26 PM

سلام من کارمند دادگستری چالوس هستم
در زمینه کامپیوتر و زبان انگلیسی علاقه و کمی مهارت دارم و قابلیت رشد و علاقه زیاد دارم
فوق لیسانس حقوق هستم
دوستان ممنون میشم کمکم کنند تا شغل دوم و پول زا پیدا و ایجاد کنم.
09119907174

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهیار میرحسینی - 11-30-2016 01:02 AM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....صادقانه بگم من مهیار 43 ساله از رامسر که فرد موفقی در بازار بودم وتو کار خرید وفروش مرکبات وهمچنین فروشگاه عرضه مواد غذایی داشتم که متاسفانه به دنبال یک تصادف سنگین در سال 82 دچار خونریزی داخلی مغزی شدم ولی به حمد الله با پشتوانه خانواده وبرادر وخواهر بزرگترم که هردو پزشک هستند از مرگ حتمی نجات پیدا کردم فقط یه کوچولو در حد 20 درصد نهایتا در اعضای سمت راست از دست وپا کم کاری دارم وتوان جسمیمک ضعیف شده .خوشبختانه مغز وقوه تفکر وتخیل بسیار قوی دارم وبا وجودیکه ضربه مالی بسیاری به دنبال اون حادثه خوردم ولی همچنان با اعتماد به نفس قوی آینده میلیارد ر شدن رو در خودم میبینم .سوپرمارکتمو کلا الان مدت کوتاهیست که فروختمش وبا این سرمایه ای که در دست دارم اومدم تو این سایت ومیخوام از همفکری وکمک اعضا بهره بگیرم برای راه اندازی یک تجارت خوب که نیاز به فشار جسمی برای خودم نداشته باشه .یه جورایی کارفرما باشم وبا سرمایه گذاری هم نان رسان برای کارگران زیر دست باشم وهم اینکه یه لقمه حالا برا خودم بیاد واینکه پس انداز کنم تا 7 سال آینده یک میبیارد رو داشته باشم تا بتونم پا به عرصه میلیاردرها بزارم انشالله .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - محمد777 - 12-03-2016 05:59 PM

26 ساله-لیسانس حقوق
آرام _متفکر _خیلی حساس _مغرور _کم صبر _ خلاق _ محطاط _ روابط عمومی خوب_ مهربان _

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Get_Right - 12-14-2016 03:29 AM

سلام به ادمین عزیز وتمامی دوستان
بهزاد هستم 35 ساله از تهران
تخصصم Network Design/CCNA پیاده سازی OSPF و RipRouting
بزرگترین مشکلم تو زندگی همیشه این بوده که نتونستم شناخت خوبی از خودم پیدا کنم یا بهتره اینجوری بگم هنوز خودمو درست نمیشناسم
به عنوان پیمانکار برای ایران خودرو و صداسیما و وزارت دفاع و انیستیتو پاستور [/size]
کار پروژه ایی زیاد انجام دادم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - jahanagahi - 12-15-2016 11:10 AM

(12-14-2016 03:29 AM)Get_Right نوشته شده توسط:  سلام به ادمین عزیز وتمامی دوستان
بهزاد هستم 35 ساله از تهران
تخصصم Network Design/CCNA پیاده سازی OSPF و RipRouting
بزرگترین مشکلم تو زندگی همیشه این بوده که نتونستم شناخت خوبی از خودم پیدا کنم یا بهتره اینجوری بگم هنوز خودمو درست نمیشناسم
به عنوان پیمانکار برای ایران خودرو و صداسیما و وزارت دفاع و انیستیتو پاستور [/size]
کار پروژه ایی زیاد انجام دادم
ضمن خیر مقدم , سعی کنید اعتماد بنفس خود را بالا ببرید. مطالب زیادی در این سایت در ارتباط با اعتماد بنفس هست, مطالعه فرمائید.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - وحیدحسنی - 12-20-2016 01:39 AM

سلام وقت بخیر دوستان من وحید حسنی هستم از اینکه عضو این سایت شدم خوشحالم دوستان بنده یه سوال داشتم خوشحال میشم کسایی که اطلاعاتی راجب این موضوع دارن کمکم کنند من میخوام کارگاه بازیافت کارتن ومقوا راه اندازی کنم میخواستم ببینم چقدر سرمایه اولیه لازمه
صرفه هقتصادی داره
معایبش چیه
وایا میشه به عنوان یه شغل بهش نگاه کرد
ممنون که راهنماییم میکنید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - شرکت منا(منظرنمای آوان) - 12-23-2016 03:37 PM

سلام
طاهر فردپیاده هستم.
کارشناسی مهندسی آب و خاک(چندبخشی)
مدیرعامل شرکت منظرنمای آوان شماره ثبت(۱۳۴۸)
یکسالیست شرکت را با همکاری خانمم(خانم اسدی)و مهندسین عزیز همکارم جناب پیمان مولودی چیانه و سید یاسین مجیدی،ابراهیم نبی پور،نادری،دکتر رسولی و سلطانی،رحمانی و... ثبت و راه اندازی کرده ام.یکسالی که گذشت اندازه ی ده سال تجربه گرفتیم.موفقیت سال اولمون در ارتباط برقرار کردن و جذب اعتمادصاحبین و عزیزان مدیر و کار بدستان مرتبط با فعالیت های شرکت بوده است.
هدف من از ورود به سایت و عضویت در میلیاردر شو،در اصل گشتن دنبال سرمایه گذار بوده و هست ،چون در اصل هم به دلیل برخی بدقولی های و شعار افرادی که به عنوان سرمایه گذار وارد جمع ما شدن،دارم چند تا کار چند میلیاردی رو از دست میدم،و داشتم تو اینترنت دنبال سرمایه گذار میگشتم.
در اصل شرکت ما بیشتر مربوط به تجربه و حرفه و تخصص خود من بنا شده، یعنی کلا ایده و در خواست فعالیت در نوعی فعالیت خاص از خود بنده سرچشمه میگیره، منم واقعا دنبال کسب در آمدهای بزرگ بدون ریسکم،حتی اگه دوره بازگشت سرمایه ش چند ساله باشه،بنده یه شعار دارم که الان تقریبا همه قبول دارن و اونم اینه که بذار هر کاری که انجام میدی تنها یه اندازه ی بدهیها و مخارجت در آن حاضر برگشت هزینه داشته باشه و بقیه ی سود و سود اصلی پیش کارفرما امانت باشه(یعنی یه جور نسیه)؛در کل نسیه کار کنی و پول خوبی بگیری بهتر از اینه که بیکار باشی.
تو بیزینس من یه تومن حتما باید دو تومن درآمد داشته باشه وگرنه سودش کمه!(تعجب نداره)به نظر بنده تو کاری که یه میلیارد آوردی و تو حین انجام کار کارفرما دومیلیارد پرداخت کرده ب و مصرف شده،باید مبلغ کل پیمانش پنج و نیم تا شش میلیارد باشه(الان این پیشنهاد پیمان رو پیش روم دارم و بهم پیشنهاد شده و دنبال توافق با سرمایه گذارم)
در کل من پیمانکار رو نصف و شرکت رو نصف دیگه در نظر میگیرم.یعنی سود پنجاه پنجاه.
من کلا هدفم کسب در آمد همراه با جلب اعتماد همه و رضایت حتی کارگریه که یه روز باهام کار کرده.
هرکس رو اونجور که هست باهاش میسازم نه اونجور که میخام(دارم رک حرف میزنم)
الان من مدیرعاملم ولی بخاطر پیشرفت کار ها و رسیدن به هدف های اصلی حاضرم سمت نداشته باشم.
همیشه خودم تو کارگاه شرکت اوستا کارها رو کمک میکنم.لباس کار میپوشم،جوشکاری، کچکاری،برقکاری، کاشی و سنگکاری، سیمانکاری و هرچی که تو کارگاه یامحل ما کار بهم بخوره کمک میکنم تو همشم از آماتور بیشتر بلدم(البته شوخی میکنم، واقعا تو تک تکشون چند سال شاگردی کردم،دوران بچگی تا دانشجویی کلا خودم کار کردم و پول در آوردم)
سعی میکنم به کارگرم دستور ندم،حتی وقتی مطمینم که داره کار رو اشتباه انجام میده، حتی وقتایی مثل زدن نمونه های روشنایی هفت تا دوازده متری انداژه ها رو در آوردم،براش فرمول ساختم ولی اوستاکارها خودشون خم و برش رو تجربی انجام داده بودند و با مشکل برخورده بودند،ناراحت نشدم و چیزی غیر اینکه از حسابتون کم میکنم نگفتم،البته واقعا کم کردم ولی از اون ور بخاطر حسن انجام یه کار قبلی بیشتر بهشون دادم.
زیاد نوشتم.دیگه روانشناس محترم الان زیرش مینویسه،حتما دو تا دختر سه ماهه ی دو قلو هم داری!!!!!

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - شرکت منا(منظرنمای آوان) - 12-23-2016 03:48 PM

(12-20-2016 01:39 AM)وحیدحسنی نوشته شده توسط:  سلام وقت بخیر دوستان من وحید حسنی هستم از اینکه عضو این سایت شدم خوشحالم دوستان بنده یه سوال داشتم خوشحال میشم کسایی که اطلاعاتی راجب این موضوع دارن کمکم کنند من میخوام کارگاه بازیافت کارتن ومقوا راه اندازی کنم میخواستم ببینم چقدر سرمایه اولیه لازمه
صرفه هقتصادی داره
معایبش چیه
وایا میشه به عنوان یه شغل بهش نگاه کرد
ممنون که راهنماییم میکنید

سلام وقت بخیر.
منظورتون جمع آوری و پرس هستش یا بازیافت و تولید؟
اگه جمع آوری و پرسه،یکی از دوستای ما (دیاکو)این کارخونه رو داره چندتا کارگرم داره در آمدش بد نیست، ولی دهن پر کن نیست.خواستید شمارشو بهتون میدم باهاش مشورت کنید.