سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - s.golestan - 10-09-2015 10:39 AM

سلام ساغر هستم 26 سال, ترم آخر کارشناسی حسابداری, عاشق رشته ام هستم و میدونم این یکی از نقاط قوت برای موفق شدن هست, آرزوهای بزرگی توی سرم دارم که مطمئنم با تلاش و پشتکار به تک تکشون میرسم؛ از نقاط ضعف خودم میتونم بگم که بعضی وقتها بی نهایت بی انگیزه میشم, تنبل میشم حوصله انجام هیچ کاری رو ندارم اما سعی میکنم اجازه ندم این حالت در من خیلی طولانی باقی بمونه, یه مقدار تو برقراری روابط اجتماعی ضغیف هستم و اینکه خیلی زیاد وقت خودمو هدر میدم, امیدوارم عضویت در این سایت بتونه بهم کمک کنه که همیشه انگیزه ی لازم برای تلاش ککردن رو داشته باشم با تشکر از مسئولین محترم این سایت خیلی خوب

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - alirz - 10-10-2015 09:25 AM

سلام
سید علی هستم،29 ساله،فوق لیسانس مدیریت بازرگانی-گرایش مالی،در حال حاضر کارمند بانک با 5 سال سابقه،همیشه در حال جستجو برای پیدا کردن شغل ازاد و با درآمد مناسب بودم،انگلیسیم بدک نیست،همیشه به دنبال بهتر کردن شرایط زندگیم هسنم،

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - alirezahz - 10-12-2015 12:17 AM

سلام علیرضا هستم. 27 ساله ترم 3 ارشد حقوق خصوصی- روابط اجتماعیم ضعیفه - خیلی خوب بلدم برنامه شخصی بریزم ولی نشد 1ماه انگیزمو ثابت نگه دارم . از این مورد زیاد ضربه خوردم- شغل آزاد رو دوست دارم و خیلی مشتاقم در یک شاخه مهارت داشته باشم و بتونم درآمد کسب کنم- دنبال یک "من" جدیدم. میخوام به کلی عوض شم . ممنون

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - afraztejarat - 10-14-2015 01:29 AM

با سلام 30 ساله هستم مهندس کامپیوتر فروشنده کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت هستم می خواهم بهترین فروشنده بشوم و بهش میرسم فردی معتقد هستم ضعف های زیادی دارم باید برطرف کنم تا به هدفم برسم

به نظرتون از کجا باید شروع کنم؟

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - yalda65 - 10-15-2015 01:52 AM

سلام یلدا هستم 29ساله لیسانس حدود 7ساله فارغ التحصیل شدم تا حالا تو شغلهای مختلفی فعالیت کردم ولی چون خصوصی بودن عملا ازم بیگاری میکشیدن باماهی 80-90تومن.از خصوصیاتم هم اینه که اگه خودم بخوام کاریرو انجام بدم تا آخرش پیش میرم حدود 11ساله خیاطی بصورت کاملا حرفه ای و طراحی لباس انجام میدم اما متاسفانه این کارو در حد رفع نیاز خانواده و خودم انجام میدم و اجازه کار کردن برای دیگرونو ندارم ولی چون در طول زمان به این کار علاقمند شدم سعی کردم همیشه درگیرش باشم و هرروز چند ساعتی کار میکنم .کارای دیگه مثل چرم سازی وآشپزیو شیرینی پزی ...انجام میدم.خیل دوست دارم تو رشته طراحی لباس ادامه تحصیل بدمو یه مزون لباس باز کنم متاسفانه سرمایه لازمو ندارم و بهیچ عنوان نمی خوام از خونوادم کمک بگیرم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دکتر دامپزشک - 10-24-2015 10:32 PM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

سلام. من تازه تو رشته دامپزشکی فارغ التحصیل شدم. دقیقا بگم 30 شهریور 94 فارغ التحصیل شدم. من خیلی خیلی عجولم و دوس دارم خیلی زود به ارزوهایی که دارم برسم. دوس دارم کار کنم خیلی ایده های خوبی دارم اما نداشتن اعتماد بنفس مانع به انجام رسوندن اونها میشه. خودم فکر میکنم نداشتن اعتماد بنفس بزرگترین ضربه ای هست که به خودم میزنم. خیلی سریع کار میکنم. دیر خسته میشم. خجالتی هستم. با جنس مخالف در اکثر موارد نمیتونم صحبت کنم. شاید یکی دیگه از دلایلی که مانع بزرگی برای داشتن اعتماد بنفس برام هستش نداشتن همراه و همدم مناسبیه. اخه از تنهایی خوشم نمیاد. خیلی شوخم. خیلی خنده رو هستم اما در جای خودش هم خیلی جدی میشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - lvlahyar - 10-30-2015 11:40 PM

سلام. مهیار هستم ۲۶ ساله ساکن گیلان. فارغ التحصیل مهندسی مکانیک سیالات هستم. الان یک ساله که خدمت سربازی رو تموم کردم ولی هیچ کاری مربوط به رشته خودم پیدا نکردم. توی این یک سال چند تا دوره برق و plc هم رفتم ولی بدون سابقه کار مفید هیچ جا کار نمیدن بهم. خودم دیگه از دنبال کار گشتن خسته شدم و تصمیم دارم خودم یک کاری رو‌ شروع کنم. به پرورش طیور خیلی علاقه دارم و مرغداری از نظرم یک شغل خیلی جذابه. اگر سرمایم جور بشه قراره یک مرغداری کوچیک اجاره کنم. ولی فعلا که چیزی معلوم نیست و اوضاعم خیلی آشفته و‌ پریشانه. یه حس پشیمانی هم همیشه همراهمه چون من اول فوق دیپلم گرفتم بعد لیسانس. فوق دیپلمم مربوط به دریانوردی (مکانیک موتورهای دریایی) بود. اون زمان چون درآمد مهندس های مکانیک روی خشکی بیشتر از دریانورد ها بود تصمیم گرفتم لیسانس مکانیک بگیرم که متاسفانه الان با کمبود کار مواجه شدم و همینطور حقوق دریانوردا یک شبه با گرون شدن دلار ۳/۵ برابر شد! یعنی تمام برنامه ریزی هام اشتباه از آب دراومد. ولی باز امید دارم و این بار تصمیم دارم دنبال علاقه خودم برم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - jahanagahi - 10-31-2015 12:04 PM

مقدم تک تک شما عزیزان گلباران .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - marzeye - 11-02-2015 05:49 PM

سلام اسمم مرضیه هست.24 سالمه.ساکن فارس.تخصص هام برنامه نویسی.گرافیک.چرم دوزی.خیاطی. چندتاجاکارکردم توی شهرم که واقعابه زورپول میدادن به خاطرکوچم بودن شهرم همیشه غصه میخوردم چراپیشرفت نمیکنه.دست به کارشدم وفروشگاه اینترنتی زدم سیستم خریدوفروش وامیدم به خداست تاگسترشش بدم ومطمئن هستم ومیدونم شریک وسرمایه گذارپیدامیشه برای فروشگاهم تابتونم کل ایران روساپورت کنم .چون خیلی ازدوستانم دوس دارن محصولاتشون روخودشون بفروشن.راستی رشته تحصیلیم حسابداری هست.کاردانی خوندم.خوشحالم اینجاهستم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - delina-taghizadeh - 11-06-2015 08:00 AM

سلام احسان تقی زاده(دلینا اسم دخترمه) هستم 27سالمه و مثل تمام دوستان عضو انجمن طالب شدید خوشبختی و کمال هستم .مهندس ساختمانم شغلم پیمانکاری ساختمانه .شدیدا فعال و شدیدا عجول هستم خانوادمو خیلی دوست دارم و یکی از هدفام دیدن خوشبختی اوناست با ادما زود صمیمی میشم و متاسفانه یا شایدم خوشبختانه بهشون زود اعتماد میکنم.در عین حال واقع بین.زیاد اهل مشورت نیستم ولی اگه کسی واقعا بفهمه و راهنماییم کنه چرا که نه.کلاسای موفقیت و کتابای زیادی رو در این رابطه خوندم و بعد یه کم تجربه کوچیک فهمیدم ارزو بدون تلاش و پشتکار و با ایمان کامل محقق نخواهد شد.
به امید روزی که همه اعضای این انجمن به سعادت و خوشبختی برسن و واقعا زندگی کنن مرسی